Posteľ na mieru

Čalúnené postele na mieru.

Kolekcia čalúnených postelí zahŕňa niekoľko modelov, z ktorých je každý jedinečný, ponukajúci osobitý design. Ak Vás neoslovila žiadna z ponúkaných čalúnených postelí z našej ponuky, ponúkame Vám riešenie v podobe zhotovenia Vám postele na mieru.

 

V prípade záujmu píšte na info@matrachello.sk

Ako postupovať , keď chcete posteľ podľa Vašich predstáv?

Jednoducho. Zašlite nám fotografiu postele, o ktorej snívate. Napíšte nám, aký rozmer, prípadne tvar by mala mať Vaša posteľ . Vieme vyrobiť postele aj neštandardných tvarov, rozmerov. Zákazník si môže navoliť parametre tak, aby posteľ zapadla do interiéru, obzvlášť, ak disponujete spálňou o malej výmere. Samostatnou kapitolou je výber látky. Látku si môžete na Vašu posteľ vybrať z pohodlia Vášho domova, a síce, vzorkovnice látok/koží/koženiek Vám zašleme na naše náklady a vy si môžete vybrať textíliu, ktorú naozaj chcete. Stačí, ak v prvom kole výberu nám zadefinujete o aký typ čalúnenej látky máte záujem, prípadne aké farby textílií Vás zaujímajú. Takisto vieme výjsť v ústrety tým, ktorí požadujú posteľ v drevinách ako je dub, buk, a pod. Skrátka, pozývame Vás k tomu, aby ste sa stali dizajnérmi Vašej postele.

Vizualizácia postele.

Štandardne od nás obdržíte posteľ v 2D nákrese, s ktorým následne pracujeme, aby sme precízne vyriešili všetky detaily Vašej postele. V prípade záujmu Vám vieme naprojektovať aj 3D návrh postele.

 

Obrázok verzus realita.

Naša manufaktúrna výroba postelí podlieha niekoľkoročným skúsenostiam. Každý prvok postele je dôkladne premyslený, kontrolovaný a hlavne myslíme za Vás. Naprojektovať si u nás posteľ na diaľku nie je prekážkou, naopak, sami Vás budeme navigovať k správnemu riešeniu celej postele, nakoľko máme bohaté skúsenosti s ich výrobou.

 

Aj z náčrtu, ktorý nám pošlete vieme vyrobiť posteľ podľa Vašich predstáv

Náčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkom